УЗД нирок

   УЗД нирок сучасний метод діагностики різних захворювань нирок і сечостатевої системи людини. За допомогою УЗД є можливість оцінити структуру нирки і ниркових судин.

У момент проведення УЗД нирок фахівці виявляють топографію, оцінюють їх структуру та розміри, наявність злоякісних утворень і визначають їх розміри, анатомію, а також стан чашково-мискової системи.

Основні показання до проведення УЗД нирок:

 Зміна клінічних аналізів сечі;

Болі в поперековій області;

Ниркові коліки;

 Різні травми і удари;

Діагностика новоутворень нирок;

Оцінка стану трансплантованої нирки;

Гострі та хронічні специфічні та неспецифічні запальні захворювання;

 Часті підвищення тиску;

Профілактичний диспансерний огляд.

За допомогою ультразвукового дослідження можна виявити:

сечокам'яну хворобу;

доброякісні пухлини нирок;

злоякісні пухлини нирок;

структуру нирок;

кісти;

абсцеси.

   Найчастіше за допомогою УЗД можна дізнатися про аномалії розвитку сечоводів і нирок, а також про такі запальні захворювання, як гнійні ураження нирок, хронічний і гострий пієлонефрит.

Якщо пацієнт страждає сечокам'яною хворобою, то ультразвукове обстеження виявляє конкременти та розширення сечових шляхів.

При виникненні каменів у нирках, за допомогою УЗД встановлюється розмір каменю, його розташування та зміни структури нирки.

Проведення процедури УЗД нирок

   Діагностика УЗД нирки є абсолютно нешкідливою і безболісною. Процедура виконується як в положенні лежачи, так і в положенні стоячи. Нирки відмінно візуалізуються без попередньої підготовки. Обстеження проводять датчиком у паралельних, поздовжніх, поперечних і косих зрізах з боку живота трансабдомінальний доступ, з боку спини транслюмбальний доступ, а також у фронтальній площині при положенні хворого на правому або лівому боці.

У «Клініці професора С. Хміля» УЗД проводять фахівці з величезним досвідом роботи в діагностиці та лікуванні урологічних захворювань. Прийом ведеться за попереднім записом. Після проведення обстеження ви можете проконсультуватися у лікаря уролога.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше