СКАЖИ "НІ!" БОРОДАВКАМ ТА ПАПІЛОМАМ

Все це є доброякісними шкірними утворами. Наче і не небезпечні, наче і не турбують, і не завжди виглядають непривабливо. Але основна проблема полягає в тому, що при певних обставинах – наприклад, якщо поранити родимку – це утворення може стати злоякісним. Тобто потенційно кожна родимка, невус, папіломка може стати раковим утворенням. 

Саме тому доцільним є усунення усіх цих утворень – не лише тому, що вони роблять тіло непривабливим, але і тому, що містять у собі приховану загрозу. Загроза стає особливо актуальною, якщо утворення на Вашій шкірі починає міняти колір, розмір, форму – тоді треба одразу звертатись за допомогою. Особливої уваги потребують утворення у місцях, де вони постійно під ризиком травми – голова, під пахвами, в пахових складках тощо. У жодному випадку не займайтесь самолікуванням – ніяких власних зусиль, народних методів та порад подруг!!! Тільки до професіоналів!

Популярності зараз набуває метод радіохвильового видалення шкірних утворень, який активно практикують у клініці професора Стефана Хміля. Він передбачає короткотривалу  процедуру (10-20 хвилин) за допомогою сучасного обладнання.. Вам нанесуть місцевий знеболювальний засіб  – і одним рухом видалять родимку, кератому, бородавку тощо. Жодної кровотечі, жодного болю, жодних рубців як наслідок. Процедуру може пройти кожен – єдине, що небажано проводити видалення  жінкам під час менструації, а також протипоказано людям, які страждають на епілепсію та носять кардіостимулятор. Ну звісно, що перед маніпуляцією Ваші шкірні проблеми повинні бути ретельно продіагностовані спеціалістом-дерматологом.

Процес загоєння буде швидким і безболісним – приблизно  через 7-10 днів після видалення за умови, якщо Ви зможете уникнути контакту оперованої ділянки з водою. Незайвим буде у післяопераційний період використовувати антисептики, аби не занести інфекцію.

ПОКАЗАННЯ ДО ДЕСТРУКЦІЇ:

 вульгарні і підошвові бородавки,

 папіломи,

гемангіоми,

контагіозні молюски,

кератоми,

 інші новоутвори.

Чому потрібно видаляти доброякісні шкірні новоутвори?

Всі шкірні новоутвори потребують кваліфікованої діагностики спеціалістом (дерматологом). Пацієнти практично завжди задають питання лікарю: «Чи потрібно видаляти родимки і інші новоутвори, якщо вони не злоякісні?». Будь-які новоутвори краще завжди видаляти, особливо ті, які знаходяться в місцях , котрі зазнають  постійній травматизації, зокрема на шкірі  голови, під пахвами, в пахових та між сідничних складках, так як багато видів не злоякісних новоутворів можуть перероджуватися під впливом  механічної травматизації.

Які переваги запропонованого  методу деструкції?

сучасна техніка,

швидкість та відсутність крововтрати,

мінімальні больові відчуття,

 швидке загоєння без утворення  рубців,

 можливість проведення гістологічного дослідження.

Як проводиться процедура  та яка  її тривалість?

Видалення папілом, бородавок, родимок, кератом проводиться одномоментно. Тривалість процедури 10-20 хв. Це залежить від розміру та кількості новоутворів. Попередньо проводиться місцева анестезія: нанесення знеболювального  крему або ін’єкції у вогнище ураження, а потім за допомогою вольфрамової нитки, яка є  робочим інструментом  апарату, одним рухом видаляються родимки, папіломи, бородавки, кератоми, та  ін. Відсутність кровотечі, набряку дає можливість пацієнту піти додому відразу після маніпуляцій.

Чи є протипоказання до проведення процедури?

наявність кардіостимулятора,

епілепсія.

Які  рекомендації щодо підговори до  проведення процедури?

Спеціальна підготовка до процедури не потрібна. Не рекомендується проводити деструкцію бородавок, папілом, кератом і родимок у  період менструацій.

Які рекомендацій  слід дотримуватися після процедури?

У період загоєння необхідно виключити контакт з водою. Кірочка, яка формується після видалення бородавок, папілом, кератом, родимок відпадає самостійно через 7-14 днів. У цей час показано використання антисептичних засобів з метою профілактики інфікування.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше