Родимка: прихована небезпека

Меланома є кількох видів: крім цього, що вона виникає на шкірі, вона може розвиватися на нігтях та сітківці ока, на слизових оболонках. Однак, найпоширенішою є меланома, що утворюється шляхом переродження родимок.

Меланома – це злоякісна пухлина, найнебезпечніший вид раку шкіри. При виявленні на ранній стадії  лікується сучасними методами. Якщо ж бути неуважним та байдужим то власного здоров’я – то звичайна родимка, яка так симпатично виглядає на фото, може винести смертельний вирок. Отже, особливо  обережними треба бути тим, хто належить до групи ризику. Це особи, які легко «згоряють» на сонці, мають нетипові родимки, у родині уже були випадки захворювань на меланому, зазнають надмірного впливу ультрафіолету (хоча б у солярії), а також ризик захворіти на меланому стрімко зростає після 50 років, особливо у чоловіків.

Вашу підозру повинна викликати несподівана зміна розміру і кольору родимки, поява на її поверхні виразок або кровотечі, неприємні відчуття при дотику до раніше нечутливого утворення тощо.

Якщо Ви зауважили  хоча б один з цих пунктів, або належите до групи ризику – тоді негайно на обстеження в «Клініку С.Хміля», адже з меланомою жартувати негоже. Аби встановити діагноз щодо меланоми є безліч методик – але переважна більшість з них діагностує вже стадію меланоми як ракового утворення, а також глибину і розташування метастазів. Проте, якщо Ви звернулись вчасно – тоді Вам запропонують пройти дерматоскопію – це швидко, надійно і абсолютно безболісно.

Дерматоскопія — це візуальний метод. Всі зміни на поверхні шкіри можна побачити і неозброєним оком. Але за допомогою особливого приладу - дерматоскопу лікар отримує десятикратно збільшену картинку родимки. Це дозволяє більш грунтовно вивчити її симетричність, нерівність меж і структуру. Якщо родимка не симетрична, не має чітких меж і не однорідна за структурою, то це, як правило, говорить про її злоякісний характер.Більш точно сказати про це дозволяють цифри. Справа в тому, що кожна ділянка родимки оцінюється в балах. Після нескладних підрахунків це дозволяє судити про її характер.Ще більш точну картину можна отримати за допомогою цифрових камер. Цифрові зображення дозволяють порівняти ті зміни, які відбуваються в родимці з плином часу. 

Обстеження не вимагає спеціальної попередньої підготовки пацієнта. Використання будь-яких кремів, гелів для душу, молочка для тіла не є перешкодою для встановлення правильного діагнозу.Також, слід зауважити, що проведення методу не має жодних протипоказань Тому, якщо утворення на шкірі викликають у вас занепокоєння – не зволікайте і поспішіть пройти обстеження у «Клініці Хміля».

Будьте здоровими та красивими і не дайте підступному недугові жодного шансу!

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше