Статті на тему дерматокосметології

СКАЖИ "НІ!" БОРОДАВКАМ ТА ПАПІЛОМАМ

Красива шкіра – це показник здоров’я людини. Але звідусіль все намагається вразити нашу шкіру – радіоактивне сонце, від якого рясно  висипають родимки та папіломи; незручне взуття і надактивний спосіб життя, які провокують появу мозолів та бородавок; також погана спадковість, в зв’язку з якою кожен наступний рік життя загрожує появою нових і нових папіломок, родимок.

Детальніше: СКАЖИ "НІ!" БОРОДАВКАМ ТА ПАПІЛОМАМ

Родимка: прихована небезпека

Найнебезпечнішими є вороги, які ще нещодавно були друзями. Так і найпідступнішими є хвороби, які розвинулись із абсолютно безпечних, на перший погляд, утворень. Такою підступною хворобою і є меланома, яка щороку стає все агресивнішою та більш поширеною .Причинами розвитку хвороби частішь за все називають надмірну інсоляцію, а також генетичну схильність до розвитку хвороби.

Детальніше: Родимка: прихована небезпека

Обережно: меланома

З кожним роком все більше і більше людей страждають від онкологічних  захворювань. Хвороба із страшною назвою – рак – вже не є зараз безжальним вироком, і піддається лікуванню. Однак лікування можливе лише тоді, якщо виявити небезпеку на ранній стадії. Особливо уразливою для раку зараз є шкіра – вона захищає наш організм від шкідливих зовнішніх впливів і відповідно найбільш страждає.

Детальніше: Обережно: меланома

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше