Лабораторне обстеження

 

Визначити стан здоров'я пацієнта і вибрати найбільш ефективний метод лікування допомагає  клініко-діагностична лабораторія клініки. Важливою основою лабораторної діагностики є інформація про стан організму пацієнта. Це дозволяє лікареві більш глибоко зрозуміти етіологію й патогенез захворювання, або виявити патологічні зміни ще до появи симптомів.

 

laborantЗа рахунок впровадження автоматизованих методів лабораторної діагностики в багато разів зросла продуктивність: сучасна лабораторія може за день виконати дослідження сотні біологічних проб по багатьом десяткам показників. Близько 90% роботи виконується на автоматичних аналізаторах і інших високотехнологічних приладах.

Лабораторна діагностика - це прогресуюча медична спеціальність, що виконує дослідження біоматериалу людського організму з використанням морфологічних, біохімічних, імунологічних, генетичних, молекулярно-біологічних, бактеріологічних, цитологічних, токсикологічних, вірусологічних і інших методів.

 Лабораторія Клініки професора С. Хміля  дозволяють провести:

♦ гормональні;

♦ імунологічні;

♦ цитологічні;

♦ цитогенетичні;

♦ біохімічні дослідження.

Багато видів обстежень можуть проводитися в терміновому режимі (CITO!) протягом кількох годин.

   Для успішної діяльності лабораторії «Клініка проф. С. Хміля» ми визначили основні складові:

♦ cучасно обладнана лабораторія;

♦ професійний персонал;

♦ доступність діагностики;

♦ сервіс, наданий лікарю та пацієнту.

   Якщо у Вас виникли запитання щодо правил чи часу забору матеріалу, вартості, термінів виконання або Ви не знайшли необхідне Вам обстеження в основному переліку, про його виконання Ви можете дізнатися, написавши нам на e-mail або зателефонувавши у нашу клініку.

2012.08.105191

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше