Акушерство і гінекологія

Гінекологічний прийом

Жінки більш відповідальні від чоловіків у питаннях, що стосуються інтимної сфери. Профілактичні візити до гінеколога вони вважають звичайною нормою. Кожна з нас хотіла б довіряти своє здоров’я лише висококваліфікованому спеціалісту. І в цьому Вам допоможуть лікарі-гінекологи нашої клініки – професіонали в галузі гінекології, репродуктології, ендокринології, доктори і кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії.

2012.08.283396

У НАШІЙ КЛІНІЦІ НАДАЮТЬ ТАКІ ВИДИ ПОСЛУГ:

● діагностика, лікування і профілактика інфекційних (трихомоніаз, генітальний герпес, кандидоз, цитомегалія, хламідіоз, гонорея, мікоплазмоз і уреаплазмоз та ін.) та запальних (оофорит, кольпіт, цистит, уретрит, ендометрит, сальпінгіт) захворювань статевої сфери та їх ускладнень;

● діагностика та лікування захворювань шийки матки (дисплазія, лейкоплакія, поліпи шийки матки, псевдоерозія);

● корекція розладів, пов’язаних з клімактеричним періодом;

● лікування дисфункції яєчників ; 

● корекція порушень менструальної функції;

● діагностика та лікування безпліддя;

 індивідуальний підбір методів контрацепції.

Обстеження та лікування проводять з використанням новітнього обладнання, із застосуванням ефективних методів лікування і профілактики захворювань.

Ми гарантуємо високу якість обслуговування, конфіденційність інформації та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Контрацепція

Народження дитини — дуже важлива подія в житті кожної жінки. Проте, щоб вагітність принесла радість, жінка повинна морально та психологічно бути готовою до материнства, а також не мати проблем зі здоров'ям, які можуть зашкодити народженню здорової дитини.

Якщо ж жінка з якихось причин ще не готова стати матір'ю, їй необхідно відвідати лікаря-гінеколога, щоб підібрати відповідний метод контрацепції.

kontracepciya pri varikozeТакі методи контрацепції, як календарний, температурний і запобігання вагітності за допомогою перерваного статевого акту є недостатньо надійними. Найбільш ефективними сучасними методами контрацепції є комбіновані оральні контрацептиви та внутрішньоматкова спіраль.

Вибір способу контрацепції залежить від ряду індивідуальних особливостей кожної жінки: її гормонального статусу, наявності різних захворювань, віку, статури, інтенсивності статевого життя, і багатьох інших особливостей.

Кожен метод контрацепції вимагає консультації з фахівцем. Спосіб контрацепції, який не підходить Вам, може виявитися неефективним, а також викликати різні ускладнення з боку гормональної, сечостатевої, серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, та інших органів і систем організму.

Не можна підбирати контрацепцію самостійно, оскільки у кожного методу є свої протипоказання і побічні дії.

Гінекологи і ендокринологи «Клініки професора С. Хміля» допоможуть підібрати метод контрацепції, який підходить саме Вам. У наших лікарів-гінекологів Ви можете отримати повну інформацію щодо контрацепції і пройти необхідне обстеження для її підбору.

Сучасні оральні контрацептиви дуже ефективні і безпечні за умови, що вони правильно підібрані. Окрім їх прямого призначення — запобігання небажаній вагітності, вони мають ряд позитивних ефектів: допомагають нормалізувати менструальний цикл, покращують стан шкіри, допомагають позбутися надлишкового оволосіння.

 

                                                                                        МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ:

Бар'єрні методи

Найпопулярнішим і широко використовуваним механічним методом контрацепції є презерватив. Цей метод практично нешкідливий і повністю захищає від небажаної вагітності і від венеричних захворювань. Використання презерватива доступне кожному. Застосування цього методу є не тільки елементарним і не вимагає особливих знань, але і вказує на культуру сексуальної поведінки партнерів, що бережно ставляться до здоров'я один одного.

До бар'єрних методів контрацепції відносяться і діафрагми. Цей метод використовується тільки жінками. Діафрагма вводиться в піхву і механічно перегороджує шлях сперматозоїдів до матки. Підбір діафрагми проводиться лікарем-гінекологом індивідуально для кожної жінки, тому що від розміру піхви залежить і розмір введеної діафрагми.

Внутрішньоматкові засоби контрацепції

«Спіралі». Ще недавно ці засоби запобігання вагітності випускалися у формі спіралі, завдяки чому і отримали свою назву. Зараз це, як правило, невеликі пластикові фігурки, що імітують букву Т, які покриваються срібним дротом. Вони розміщуються в порожнині матки. Це не викликає ніяких дискомфортних відчуттів, якщо здійснювати розміщення в певні дні менструального циклу, що заздалегідь обговорюється лікарем. Витягується ВМС досить просто, за допомогою тонких ниток, які виходять в піхву.

Цей спосіб контрацепції підходить не всім жінкам. Якщо є запалення в порожнині матки або жінка жодного разу не народжувала, краще використовувати інший метод. Якщо протипоказань до установки ВМС немає, не можна вважати, що жінка на 100% застрахована від небажаної вагітності. У перший рік-півтора дія цього контрацептиву найбільш надійна, а після 3-4-х років ефект значно менший, після п'яти років ВМС обов'язково потрібно змінити.

 ВМС, що містить гормони

«Мірена». Застосування даної ВМС здійснюється імплантацією гестагену зі спеціального контейнера з гормоном в порожнину матки. Цей метод не має побічних ефектів і викликає поступове припинення овуляції, що робить настання вагітності неможливим. Після того, як ВМС виводять з порожнини матки, менструальний цикл відновлюється і може настати бажана вагітність.

Метод застосування системи "Мірена» призначається коли звичайні внутрішньоматкові спіралі не можна застосовувати при запаленнях і різних патологіях. В таких випадках цей спосіб контрацепції може надати навіть лікувальну дію.

ВМС «Мірена" рекомендується для жінок, які вже народжували.

 Гестагенні оральні контрацептиви

Дані препарати не містять естрогенів, застосування яких дають ускладнення. Їх можуть вживати навіть жінки в період годування груддю. Ці таблетки необхідно пити постійно, будь-яке переривання вживання може викликати настання вагітності.

Будь-які гормональні контрацептиви призначаються лікарем, не можна вживати певний оральний контрацептив тільки тому, що вони підійшли вашій подрузі. Організми у жінок різні і саме тому необхідний індивідуальний підхід до вибору методів. Також потрібно знати, що, якщо при прийомі даних препаратів припиняються менструації, необхідно відвідати лікаря і зробити УЗД, щоб виключити вагітність.

Гормональні комбіновані контрацептиви

Якщо ви хочете бути на 100% впевнені в тому, що небажаної вагітності не настане, Вам можна порекомендувати цей спосіб контрацепції. Не лякайтеся слова «гормони», це зовсім не те, чого слід боятися. Комбіновані оральні контрацептиви містять статеві гормони, які найбільш наближені до натуральних, а для того щоб уникнути можливих ускладнень у вигляді варикозу і хвороб печінки, необхідно заздалегідь обстежуватися, здати всі аналізи і пройти огляд у гінеколога.

І ще раз хочеться нагадати про те, що жоден засіб не можна призначати собі самостійно. Всі гормональні контрацептиви призначаються в індивідуальному плані.

Таблетки необхідно приймати регулярно. У цьому випадку організм встановлює свій режим, і ефективність застосування засобу наближається до ста відсотків.

Контрацептивний пластир

Контрацептивний пластир використовується для запобігання небажаної вагітності. Це дуже тонкий пластир розміром близько 20 см. Його дія полягає у виділенні в кров певної дози гормонів, які перешкоджають овуляції, у зв'язку з чим вагітність стає неможливою.

Місце розташування пластиру не має значення. При дотриманні всіх інструкцій його ефективність досить висока і може досягати 99%.

Пластир вельми зручний у використанні і рідко дає побічні ефекти, яких можна уникнути, заздалегідь проконсультувавшись з лікарем.

Стерилізація

Не можна не згадати про такий метод контрацепції, як стерилізація. Її можна проводити як у жінок, так і у чоловіків. Ця операція є незворотною і проводиться тільки у людей, які мають дітей і усвідомлено не бажають більше народжувати. Метод стерилізації користується невеликою популярністю, оскільки більшості людей досить важко зважитися на цю операцію.

Патологія шийки матки

Одним з основних клінічних напрямків "Клініки професора С. Хміля" є сучасна діагностика та лікування доброякісних, передракових і злоякісних захворювань шийки матки.

Захворювання шийки матки – найпоширеніша патологія серед жінок репродуктивного віку. Патологія шийки матки розвивається у жінок будь-якого віку.

Захворювання шийки матки поділяються на:

● фонові захворювання (ерозії і псевдоерозії шийки матки, лейкоплакія і еритроплакія, різні види поліпів, плоскі кондиломи);

● передракові захворювання шийки матки (дисплазія);

● запальні захворювання шийки матки (ендоцервіцит, цервіцит).

Якщо фонові і запальні захворювання шийки матки рідко малігнізуються, то передракові викликають онкологічні переродження. Доброякісні патологічні процеси шийки матки є лише фоном, на якому при несвоєчасному і неадекватному лікуванні виникає пухлинний стан епітелію – дисплазія. Дисплазії відносять до передракових захворювань.

 

Причини захворювань шийки матки:

● гормональна недостатність яєчників;

● механічні травми (пологи, аборти);

● інфекційні захворювання шийки матки і піхви;

● порушення імунного статусу;

● генетичні порушення.

 

Симптоми захворювань шийки матки

Захворювання шийки матки, в більшості випадків, протікають безсимптомно, часто виникають на тлі інших захворювань репродуктивної системи. Тому всім жінкам рекомендується 2 рази на рік проходити профілактичні огляди у гінеколога, щоб своєчасно виявити патологію шийки матки.

 

Діагностика захворювань шийки матки

В Клініці професора С. Хміля проводиться комплексне діагностичне дослідження, що дозволяє на ранній стадії виявити захворювання шийки матки:

● кольпоскопія шийки матки,

● цитологічне дослідження,

● гістологічне дослідження біоптату шийки матки,

● бактеріоскопія,

● бактеріологічне дослідження,

● аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом.

 

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ШИЙКИ МАТКИ В КЛІНІЦІ ПРОФЕСОРА С. ХМІЛЯ

Лікування патології шийки матки підбирається з індивідуальним підходом до кожної пацієнтки.

Клініка оснащена унікальним обладнанням для діагностики та лікування захворювань шийки матки – цифровий кольпоскоп Leisegang (Німеччина) і апарат радіохвильової терапії «Сургітрон» (США).

Радіохвильова хірургія – це унікальний безконтактний метод розрізу та коагуляції м'яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 МГц) на апараті Сургітрон ТМ (Ellman International, Inc., США). Ця універсальна технологія чудово зарекомендувала себе як високоефективний і атравматичний метод лікування.

 Техніка радіохірургії повністю виключає термічне пошкодження навколишніх тканин, завдяки чому:

● загоєння відбувається набагато швидше

● формування рубцевої тканини є мінімальним

інтраепідермальні (поверхневі) утворення видаляються безслідно.

Після радіохвильових хірургічних маніпуляцій не буває таких неприємних наслідків як біль, набряки, інфікування. Зведений практично до нуля ризик рецидивів.

  У «Клініці професора С. Хміля» проводиться лікування основного захворювання, що призводить до утворення патологічного процесу шийки матки та лікування супутніх запальних процесів шийки матки і піхви

Протягом року після лікування фонових захворювань шийки матки жінка повинна перебувати під медичним наглядом (гінекологічний огляд, кольпоскопія, цитологічне дослідження) високопрофесійних лікарів.

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше