Патологія шийки матки

Одним з основних клінічних напрямків "Клініки професора С. Хміля" є сучасна діагностика та лікування доброякісних, передракових і злоякісних захворювань шийки матки.

Захворювання шийки матки – найпоширеніша патологія серед жінок репродуктивного віку. Патологія шийки матки розвивається у жінок будь-якого віку.

Захворювання шийки матки поділяються на:

● фонові захворювання (ерозії і псевдоерозії шийки матки, лейкоплакія і еритроплакія, різні види поліпів, плоскі кондиломи);

● передракові захворювання шийки матки (дисплазія);

● запальні захворювання шийки матки (ендоцервіцит, цервіцит).

Якщо фонові і запальні захворювання шийки матки рідко малігнізуються, то передракові викликають онкологічні переродження. Доброякісні патологічні процеси шийки матки є лише фоном, на якому при несвоєчасному і неадекватному лікуванні виникає пухлинний стан епітелію – дисплазія. Дисплазії відносять до передракових захворювань.

 

Причини захворювань шийки матки:

● гормональна недостатність яєчників;

● механічні травми (пологи, аборти);

● інфекційні захворювання шийки матки і піхви;

● порушення імунного статусу;

● генетичні порушення.

 

Симптоми захворювань шийки матки

Захворювання шийки матки, в більшості випадків, протікають безсимптомно, часто виникають на тлі інших захворювань репродуктивної системи. Тому всім жінкам рекомендується 2 рази на рік проходити профілактичні огляди у гінеколога, щоб своєчасно виявити патологію шийки матки.

 

Діагностика захворювань шийки матки

В Клініці професора С. Хміля проводиться комплексне діагностичне дослідження, що дозволяє на ранній стадії виявити захворювання шийки матки:

● кольпоскопія шийки матки,

● цитологічне дослідження,

● гістологічне дослідження біоптату шийки матки,

● бактеріоскопія,

● бактеріологічне дослідження,

● аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом.

 

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ШИЙКИ МАТКИ В КЛІНІЦІ ПРОФЕСОРА С. ХМІЛЯ

Лікування патології шийки матки підбирається з індивідуальним підходом до кожної пацієнтки.

Клініка оснащена унікальним обладнанням для діагностики та лікування захворювань шийки матки – цифровий кольпоскоп Leisegang (Німеччина) і апарат радіохвильової терапії «Сургітрон» (США).

Радіохвильова хірургія – це унікальний безконтактний метод розрізу та коагуляції м'яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 МГц) на апараті Сургітрон ТМ (Ellman International, Inc., США). Ця універсальна технологія чудово зарекомендувала себе як високоефективний і атравматичний метод лікування.

 Техніка радіохірургії повністю виключає термічне пошкодження навколишніх тканин, завдяки чому:

● загоєння відбувається набагато швидше

● формування рубцевої тканини є мінімальним

інтраепідермальні (поверхневі) утворення видаляються безслідно.

Після радіохвильових хірургічних маніпуляцій не буває таких неприємних наслідків як біль, набряки, інфікування. Зведений практично до нуля ризик рецидивів.

  У «Клініці професора С. Хміля» проводиться лікування основного захворювання, що призводить до утворення патологічного процесу шийки матки та лікування супутніх запальних процесів шийки матки і піхви

Протягом року після лікування фонових захворювань шийки матки жінка повинна перебувати під медичним наглядом (гінекологічний огляд, кольпоскопія, цитологічне дослідження) високопрофесійних лікарів.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше