Акції

Акції

ПРИЙДИ. ПЕРЕВІР. ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ!

           22 КВІТНЯ 2016 РОКУ

     В рамках Всеукраїнської акції "День меланоми" у медичному центрі "Клініка професора С. Хміля" буде проводитись безкоштовне обстеження новоутворень шкіри з 10.00 до 18.00 год.

Детальніше: ПРИЙДИ. ПЕРЕВІР. ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ!

АКЦІЯ "Повторна спроба ЕКЗ Миколая "

Період передноворічних свят — магічний час, коли здійснюються назаповітніші мрії. Медичний центр «Клініка професора Стефана Хміля» допоможе вам відчути довгоочікувану радість батьківства. Скористайтесь акцією «ПОВТОРНА СПРОБА ЕКЗ ВІД МИКОЛАЯ».

Детальніше: АКЦІЯ "Повторна спроба ЕКЗ Миколая "

Акція "ВЕСНА ДАРУЄ РАДІСТЬ МАТЕРИНСТВА"

Навесні оживає не лише природа. Оновлюється все навколо, набуває нового осмисленого сенсу. Наповніть і ви своє життя омріяним і таким очікуваним сенсом, скориставшись акцією від Клініки професора Стефана Хміля.

Детальніше: Акція "ВЕСНА ДАРУЄ РАДІСТЬ МАТЕРИНСТВА"

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше