Новини та акції

Конгрес Європейської асоціації репродукції людини та ембріології

2016.07.112471   

Професор Хміль Стефан Володимирович взяв участь у конгресі Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE) який відбувся 4-6 липня в Хельсінкі.

На з'їзді були представлені доповіді провідних фахівців репродуктивних клінік світу, в яких широко розкрито сучасні аспекти допоміжних репродуктивних технологій. Також учасники конгресу мали можливість ознайомитись з новітніми  технологіями ДРТ та результатами їх клінічних досліджень.

ПРИЙДИ. ПЕРЕВІР. ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ!

 

  dermato pr

      22 КВІТНЯ 2016 РОКУ

    В рамках Всеукраїнської акції "День меланоми" у Медичному Центрі "Клініка професора С. Хміля" буде проводитись безкоштовне обстеження новоутворень шкіри з 10.00 до 18.00 год.

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше