Засновник

rksyrf

Директор,засновник Медичного центру ПП «Клініка Професора С. Хміля», Заслужений діяч науки і техніки України, професор, доктор медичних наук,  лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог. Автор понад 300 наукових праць, 22 патентів та винаходів. Підготував 10 кандидатів медичних наук, 1 доктора мед. наук. Автор 15 пiдручникiв, 3 монографій.

ПРОФЕСІЙНЕ ЧЛЕНСТВО:

  1. Вiце-президент Європейської асоцiацiї FEMS м. Париж, Франція.
  2. Президент Всеукраїнської асоцiацiї менопаузи та репродуктивного здоров'я жiнки.
  3. Член Європейскої асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE).
  4. Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  5.  Член Російської асоціації репродукції людини (РАРЧ).

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЯХ:

1. Конгрес Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE), який відбувся 4-6 липня в Хельсінкі.

2. Міжнародний симпозіум «Репродуктивна медицина в Україні – 25 років успіху» 26-28 травня 2016 року у м. Харків

3. Науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», що відбулась 12 – 13 травня 2016 р. у м. Вінниця

4. Науково-практичний семінар для репродуктологів, присвячений актуальним питанням і новітнім дослідженням у сфері репродуктології з 28 по 29 вересня 2015 року (Університетська Клініка у м. Любек (Німеччина).

5.  Науково-практична конференція з міжнародною участю та Пленум  ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України" «Актуальні питання охорони материнства та дитинства в Україні", яка відбулася 24-25 вересня 2015 року у  Києві.

6.  Науково-практична конференція з міжнародною участю та Пленум ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» «Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології», яка відбулася 24-26 вересня 2014 року у  Києві, присвячена світлій пам’яті Луїса Джеральда Кіта.

7. Конференція Merck Serono «Клініка, орієнтована на пацієнта», яка відбулася 19-20 вересня в Києві, в готелі Хілтон.

8.  З’їзд  конгресу Європейської асоціації репродукції людини та ембріології ( ESHRE), який відбувся 29 червня - 3 липня 2014 року в Мюнхені.            

9. З'їзд конгресу Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE) яка відбулася 7-10 липня 2013 року в Лондоні.

10. 1-а міжнародна конференція в Ізраїлі, яка відбулася 25-26 квітня 2013 року

ОБМІН ДОСВІДОМ:

1. В період з 6 по 9 жовтня 2014 року професор Хміль Стефан Володимирович побував на зустрічі в Хельсінкі за сприяння компанії «Оріон-фарма», де відвідав одну з репродуктивних клінік. 

2. «Науковий центр акушерства, гінекології і перинатології імені академіка В.І. Кулакова», а також брав участь у школі-семінарі «Практикуй и делись опытом ( ПИДО)» 20-21 березня 2014 року у Москві.

3. Клініка «Аva klinikka» в місті Тампере, Фінляндія, 24-27 червня 2013 року.

4. Клініка «Genera» у м. Рим з метою обміну досвідом, 10 - 12 червня 2013 року.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше