ПАСІЧНИК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

khmi1l 149         Пасічник Сергій Миколайович, доцент кафедри урології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, у 2001 році закінчив Львівський національний медичний  інститут.

         Після успішного та дострокового закінчення аспірантури з відривом від виробництва, захистив кандидатську дисертацію на тему «Порівняльна характеристика різних методів лікування раку передміхурової залози ускладненого гострою затримкою сечі».

        У 2007 році був прийнятий на посаду асистента кафедри урології ФПДО ЛНМУ. Стаж педагогічної роботи – 8 років. Має понад 80 друкованих робіт з них 57 наукових та 17 навчально – методичного характеру серед них 8 навчальних посібників із грифом МОЗ України, 14 у фахових виданнях. Веде основний навчальний курс за програмою «Урологія» для студентів 4 курсу медичного факультету. Читає лекції та проводить практичні заняття з цієї дисципліни.

       Проводить лікування та консультації хворих на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького на базі  урологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Має вищу лікарську категорію з урології. Вміло поєднує педагогічну, наукову, методичну, лікувальну та громадську роботу. Є секретарем кафедри урології ФПДО ЛНМУ іменні Данила Галицького.

 

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше