ICSI

ІКСІ (ICSI) —  від англійського словосполучення Intra Cytoplasmic Sperm Injection, що перекладається як «внутрішньоцитоплазматичне введення сперматозоїда». Основою метода є проведення запліднення шляхом введення сперматозоїда за допомогою мікроголки у яйцеклітину. Дана методика має високу ефективність і зазвичай використовується при важких формах чоловічого безпліддя, при яких значно знижені кількісні або якісні показники сперми.

2012.08.221694    2012.08.227741

За допомогою мікроманіпуляторів під мікроскопом вибирається сперматозоїд найкращої якості. Він фіксується у мікроголку, за допомогою якої здійснюється прокол блискучої оболонки яйцеклітини, а потім сперматозоїд вводиться в цитоплазму яйцеклітини. Таким чином проводиться запліднення усіх отриманих при пункції яйцеклітин.

В результаті запліднення на наступний день утворюється зигота, що містить два ядра — материнське і батьківське. З неї власне і розвиватиметься ембріон.

У нашій клініці процедура ІКСІ здійснюється на найновішому та найсучаснішому мікро-маніпуляційному апараті The Integra Ti™.

2012.08.222876

Показання до проведення методу ІКСІ:

  1. олігозооспермія —при концентрації сперматозоїдів менше 2 млн/мл;
  2. астенозооспермія —кількість активних сперматозоїдів менше 1 млн рухливих сперматозоїдів в 1 мл еякулята;
  3. тератозооспермія —менш 10% сперматозоїдів нормальної морфологічної будови;
  4. наявність високого титру антиспермальних антитіл у еякуляті, які перешкоджатимуть природньому заплідненню навіть у випадках нормальної концентрації сперматозоїдів;
  5. відсутність запліднення при попередніх спробах ЕКЗ;
  6. вік жінки більше 38 років, чоловіка більше 45 років.

Загалом, частота настання вагітності після проведення ІКСІ у нашій клініці є високою і складає 45-50%.

Як що ви зіткнулися з проблемою лікування безпліддя спеціалісти Клініки професора Стефана Хміля зроблять все для того, щоб допомогти вам.

       

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше