Жіноче безпліддя

    ДІАГНОСТИКА ЖІНОЧОГО БЕЗПЛІДДЯ ПЕРЕДБАЧАЄ НАСТУПНІ ЕТАПИ:

     ♦ Бесіда з пацієнткою, збір скарг, де уточнюється момент появи безпліддя і передуючі обставини, аналіз попередніх обстежень.

     ♦ Загальний огляд, де оцінюється будова тіла, стан шкірних покривів та оволосіння.

   ♦Гінекологічний огляд дає можливість діагностувати явища запального процесу, наявність новоутворів в органах малого тазу та оцінити стан статевих органів в цілому.

   ♦ Ультразвукове обстеження органів малого тазу допомагає оцінити ступінь розвитку внутрішніх статевих органів, відстежити овуляцію, оцінити стан ендометрію, діагностувати полікістоз яєчників, підтвердити чи спростувати наявність новоутворів в органах тазу та злукового процесу.

    ♦Лабораторна діагностика полягає у визначенні мікроскопії мазка з піхви та мазка на онкоцитологічне обстеження, обстеження на TORCH-комплекс, а також гормональні обстеження (ФСГ, ЛГ, АМГ, пролактин, прогестерон, естрадіол, тестостерон, гормони щитоподібної залози та ін.)

    ♦ Додаткові дослідження. Проводяться індивідуально в залежності до показань (ехосальпінгографія, гістероскопія, рентген турецького сідла).

     Результативність лікування безпліддя у жінок залежить від причинного фактору.

     ПРИЧИНИ ЖІНОЧОГО БЕЗПЛІДДЯ:

   ◊ Пошкодження або аномалія розвитку фалопієвих труб, внаслідок перенесених запальних захворювань, оперативних втручань, ендометріозу, що порушує прохідність маткових труб — перешкоджає зустрічі сперматозоїда з яйцеклітиною.

  ◊ Гормональні порушення обумовлені відсутністю овуляції, порушенням обміну речовин, захворювання щитоподібної залози, гіпоталамо-гіпофізарною дисфункцією.

   ◊ Імунологічне безпліддя пов’язане з тим, що в організмі жінки виробляються антитіла до сперми.

   ◊ Безпліддя нез’ясованого генезу — причинний фактор не вдається визначити.

1384063118 besplodie

  Статистика говорить нам про те, що безпліддям страждають все більше і більше сімей, тому профілактика безпліддя у жінок повинна стояти на першому місці.

ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО БЕЗПЛІДДЯ У КЛІНІЦІ С. ХМІЛЯ

Лікування безпліддя у жінок в нашій клініці – індивідуальні програми, кожна з яких створюється для пацієнтки з урахуванням діагностованих захворювань, віку, особливостей організму жінки. Ми рекомендуємо лікування безпліддя, яке призведе до швидкого досягнення вагітності, благополучного виношування і народження здорової дитини у вашій родині.

Який метод лікування жіночого безпліддя стане оптимальним для вашої родини, допоможуть вирішити фахівці Клініки С. Хміля. У нашому розпорядженні є досягнення міжнародної репродуктивної медицини, які точно допоможуть Вам почути найголовніше слово в житті кожної жінки — «мама».

Зробіть перший крок — запишіться на прийом!

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше