Сурогатне материнство

Сурогатне материнство– це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини. 

В циклі сурогатного материнства яйцеклітини генетичної матері (дружини) запліднюються спермою батька (чоловіка) і переносять в матку сурогатної матері.

Показання

• відсутність матки (вроджена або набута)

• деформація порожнини або шийки матки при вроджених вадах розвитку або в результаті захворювань, за яких неможливе виношування вагітності;

• синехії порожнини матки, які не піддаються терапії

• тяжкі соматичні захворювання, за якими виношування вагітності загрожує подальшому здоров'ю або життю реципієнтки, але які не впливають на здоров'я майбутньої дитини;

• невдалі повторні спроби ДРТ при неодноразовому отриманні ембріонів високої якості, перенесення яких не призводить до настання вагітності.

Сурогатне материнство на Україні є абсолютно законним і регулюється діючим Сімейним кодексом України та рядом інших нормативних актів. Ви можете вільно реалізувати свої права на батьківство і материнство на Україні. Пункт 2 статті 123 Сімейного кодексу України встановлює походження дитини при застосуванні методів штучного запліднення і чітко визначає батьками народженого сурогатною матір'ю дитини подружню пару, яка надала свої гамети (статеві клітини) і скористалася послугами сурмами. Пункт 3 цієї ж статті закріплює можливість використання подружжям при ЕКЗ донорських ооцитів, при цьому ембріон у будь-якому випадку вважатиметься тим, що походить від подружжя. Крім того, питання сурогатного материнства регулюється Наказом МОЗ «Про затвердження Інструкції про порядок застосування допоміжних репродуктивних технологій» від 23.12.2008р. №771 (надалі – Наказ №771), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.03.2009р.за №263/16279. Подружжя, яке дало згоду на застосування допоміжних репродуктивних технологій, володіє в повному об'ємі батьківськими правами і обов'язками по відношенню до дітей, які народилися в результаті використання цих методик.

Вимоги до кандидаток сурогатного материнства:

 жінки віком від 20 до 38 років;

♦ наявність власних, здорових діток;

 фізично і психологічно здорова;

 без шкідливих звичок.

Алгоритм здійснення програми сурогатного материнства:

• Заповнення анкети у менеджера.

• Вибір сурогатної мами сімейною парою.

• Медичний огляд та обстеження сурогатної мами.

• Укладання договору завіреного нотаріусом з сурогатною мамою за письмово оформленою, добровільною згодою про виношування дитини.

• Синхронізація менструальних циклів;

• Перенесення ембріона в порожнину матки сурогатної мами.

Компенсація:

Матеріальна компенсація сурогатним матерям виплачується за домовленістю з сімейною парою (замовниками).

Медичне обстеження проводиться за рахунок сімейної пари (замовників).

ЯК МОЖНА СТАТИ СУРОГАТНОЮ МАМОЮ?

Підійти до менеджерів з донорства і заповнити анкету. При собі мати посвідчення особи, свідоцтво про народження дитини, особисте фото або заповнити заявку на нашому сайті та менеджери зв'яжуться з вами.

 "Клініка професора Стефана Хміля" займається виключно медичними аспектами сурогатного материнства.

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше